1
209,99 TL KDV Dahil
399,99 TL KDV Dahil
199,99 TL KDV Dahil
399,99 TL KDV Dahil
199,99 TL KDV Dahil
399,99 TL KDV Dahil
199,99 TL KDV Dahil
399,99 TL KDV Dahil
199,99 TL KDV Dahil
399,99 TL KDV Dahil
199,99 TL KDV Dahil
374,99 TL KDV Dahil
1
209,99 TL KDV Dahil
399,99 TL KDV Dahil
199,99 TL KDV Dahil
399,99 TL KDV Dahil
214,99 TL KDV Dahil
399,99 TL KDV Dahil

Kadın Eşofman Altı

Kadınlar, daima şıklık yarışının en önemli temsilcileri olarak görülmektedir. Şık kombinlerde, sportif kombinlerde ve klasik kombinlerde her kadının vazgeçilmez olarak gördüğü önemli parçaları vardır. Son zamanlarda ise spor şık görünüm dünyanın her yerinde moda haline gelmiştir. Durum böyle olunca eşofman altı kadın modellerine olan ilgi giderek artmıştır. Espina ise bu güncel modaya kayıtsız kalmayarak birbirinden farklı kadın eşofman altı modellerini tasarlamaya başlamıştır.

 Bu sezonda kadınları spor salonlarından kafelere, konserlerden gezintilere her alanda oldukça şık gösterecek birbirinden güncel tasarım ve modellerini her yaştan ve her kesimden kadının beğenisine sunmakta olan Espina, güncel modelleri analiz ederek bu modeller üzerinde tasarımlarını hayata geçirmiştir. Belden ipli ve lastikli modeller bu sezonun öne çıkan modelleri arasında yer almaktadır. Buna ek olarak cepli ve bilekten lastikli modeller hem spor hem şık bir görünüm elde edilmesini sağlaması açısından önemli modeller arasındadır.

Özellikle bilek ve belden lastikli modellerin spor salonlarında rahatlığı ile öne çıkması nedeniyle fazlasıyla tercih edildiği de gözlemlenmiştir. Çeşitli ayakkabılar ile kombin yapıldığında oluşturduğu şık görünüm de lastikli paçaları tercih edilir kılmaktadır. Bütün bu yenilikçi tasarımlara rağmen eski tarzlardan vazgeçemeyen kadınların tercihi ise bol paça kadın eşofman altı modeli olmaktadır. Pantolon görünümünde olması nedeniyle günlük yaşantıda rahatlıkla kullanılabilmesi de bol paça eşofman altı kadın modelini öne çıkarmaktadır.

Yırtmaçlı eşofman altı modelleri ise bu sezona damgasını vuran modeller arasındadır. Hem şıklığından ödün vermek istemeyen hem de rahatlığını bozmak istemeyen kadınlar için oldukça estetik bir görünüme sahip olan yırtmaç detaylı eşofman altı modelleri, tişört ve deri ceket kombinleri ile bile oldukça uyumlu görünebilecek bir duruş sergilemektedir.

En Rahat Kadın Eşofman Altı Çeşitleri

Eşofman altı kadın modelleri daima rahatlığın sembolü olarak değerlendirilmektedir. Bu nedenle tasarımları ile estetik görünümde zirvede olsalar dahi kadın eşofman altı modellerinde rahatlığa da dikkat etmektedirler. Espina, bütün eşofman altı modellerinde rahatlık ayrıntısını göz önünde bulundurmaktadır. Rahatlığın, her şeyden önce kumaş yapısı ve kalitesi ile ilgili olduğunu bilen marka, en çok da kumaşları ile öne çıkmaktadır.

2 iplikli örme kumaş kadın eşofman altı çeşitleri, teni rahatsız etmeyecek hassas bir yapıya sahiptir. Bunun yanı sıra hafif bir kumaş olması nedeniyle gün içerisinde kıyafet ağırlığını da hissettirmemektedir. Cildin hava almasını sağlayan pamuklu kumaş türünün kullanımı da özellikle eşofman altı kadın modellerinin spor faaliyetleri sırasında da rahatlıkla kullanılmasını sağlamaktadır. Bunun yanı sıra cepli ve cepsiz modelleri de yine kişisel tercihlerin farklılığı göze alınarak düşünülmüş ince fakat önemli ayrıntılardan bir tanesidir.

Eşofman altı kadın çeşitlerinin renk seçeneklerinin fazla olması da Espina eşofman altı tercihlerinin sıklaşmasını sağlamaktadır. Kırmızı, gri, siyah, beyaz, pembe, füme, batik renk tasarımı gibi farklı renk aralıkları ile her insanın ve her yaştan kadının dilediği renkte tercih yapabilmesine olanak sağlamaktadır.

Kadın Eşofman Altı Fiyatları

Espina, kadın eşofman altı fiyatları konusunda kaliteden ödün vermeden avantajlı fiyatlandırma politikası uygulamaktadır. Kalitenin ve tarz sahibi olmanın, her kadının hakkı olduğu fikri ile yola çıkan marka, çeşitli indirimleri ve sezon boyu sürdürdüğü avantajlı fiyatlandırmaları ile her tarzdan her kesimden insana kolaylıkla ulaşabilmektedir.

Kadınlar için eşofman şıklığı da en az diğer kombinler kadar önem taşımaktadır. Dolayısı ile ister günlük yaşantıda ister spora giderken de şık ve tarz görünmenin peşindedirler. Bunun sağlanabilmesi için kaliteden ödün vermek istememektedirler. Fakat günümüzün algısında kalite fiyat ile ölçülmektedir. Dolayısı ile kadınların kaliteli ve uzun ömürlü eşofman altı alabilmeleri için yüksek miktarda fiyat ödemeleri gerektiği düşüncesi yer etmiştir.

Espina, eşofmanlarını pamuklu kumaşlardan imal etmektedir. Tasarımların her birini de bu kumaşlarda estetik görüntünün en iyi olabileceği biçimde gerçekleştirmektedir. Avantajlı fiyatların güncel ve yeni sezon ürünler için de geçerli olması ise markayı bir adım daha öne çıkarmaktadır. Online alışverişler için web sitesinde yer alan ek indirimler sayesinde her insanın kolaylıkla bu kaliteye ulaşması da sağlanmaktadır. Eşofman altı kadın modelleri internet sitesi üzerinden herkesin beğenisine sunulmaktadır. Espina, her sezonda olduğu gibi bu sezonda da kadın eşofman altı modelleri ile adından söz ettirmektedir.